SEMPC_LOGOTYP
tanie strony www
Pozycjonowanie stron SEO
Kampanie adwords google
pozycjonowanie-SEO - copy

Budowa i administracja stron www oraz wizytówek google maps

pozycjonowanie-stron-seo

Czyli jak znaleźć się na pierwszej stronie Google

pozycjonowanie-SEO

Skuteczne kampanie PPC w wyszukiwarce Google

previous arrow
next arrow

Budowa stron www

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej? Zajmujemy się budową stron internetowych od najprostszej (jednostronicowej) do profesjonalnych. Dostosujemy stronę www do Twoich potrzeb w atrakcyjnej cenie. 

Pozycjonowanie
SEO

Przenieść swoją stronę na pierwszą stronę wyszukiwania i zacznij zarabiać!

KAMPANIE  ADWORDS PPC

Profesionalne kampanie AdWords e

  Budowa responsoryjnych stron www

  Obowiązek posiadania stron internetowych dla spółek akcyjnych i komandytowo-akcyjnych już od 1 stycznia 2020 roku

  tworzenie stron www

  Do kodeksu spółek handlowych od dnia 1.01.2020 dodano przepis, który nakazuje obowiązek zamieszczania ogłoszeń pochodzące od  spółek akcyjnych i komandytowo-akcyjnych na stronie internetowej takiej spółki.
  Co za tym idzie, każda taka spółka musi posiadać stronę www.

  Przepis art. 5 § 5 k.s.h. stanowi, że „Spółka akcyjna i spółka komandytowo-akcyjna prowadzą własne strony internetowe i zamieszczają także na tych stronach, w miejscach wydzielonych na komunikację z akcjonariuszami, wymagane przez prawo lub ich statuty ogłoszenia pochodzące od spółek.”

  Wg art. 47 ustawy o KRS adres strony internetowej spółki należy zgłosić do KRS (spółki zakładane po 01.01.2020 r. powinny wskazać stronę www już we wniosku o rejestrację, a pozostałe wraz z pierwszym wnioskiem po tym okresie).

  Do tej pory obowiązek posiadania strony internetowej w kodeksie spółek handlowych obowiązywał wyłącznie spółki publiczne. Od nowego roku obowiązek ten dotyczy również spółek niepublicznych i SKA.

  W art. 206 § 1 k.s.h. ustawodawca wskazał podstawowy zakres informacji podlegających publikacji na stronie internetowej spółki. Składają się na niego następujące dane:

  • firma spółki, jej siedziba i adres,
  • oznaczenie właściwego sądu rejestrowego, w którym przechowywana jest dokumentacja spółki oraz numeru, pod którym spółka wpisana jest do rejestru,
  • numer identyfikacji podatkowej (NIP),
  • wysokość kapitału zakładowego, przy czym w przypadku spółki rejestrowanej za pośrednictwem systemu S24 (elektronicznie) – do czasu pokrycia kapitału zakładowego – także informację, że wymagane wkłady na kapitał zakładowy nie zostały wniesione.

  Za niedopełnienie obowiązku informacyjnego, w tym za nieprawidłową publikację wymaganych przepisami prawa informacji, członkom zarządu w przypadku spółki akcyjnej, a w przypadku spółki komandytowo – akcyjnej komplementariuszowi uprawnionemu do reprezentowania spółki, grozi grzywna w wysokości do 5.000,00 PLN.